Uykuya Yenik Düşen Bebeklerin En Sevimli ve Enteresan Halleri

Uykuya Yenik Düşen Bebeklerin En Sevimli ve Enteresan Halleri
Sponsorlu Bağlantılar:

Uykuya Yenik Düşen Bebeklerin En Sevimli ve Enteresan Halleri

uykuya yenik dusen bebeklerin en sevimli ve enteresan halleri

Şşşşştttt ‘ kaçılın ordan , susun , ses çıkarmayın; beni rahatsız etmeyin uykum var ; uykum geldi benim , hatta hiç size haber vermeden uyuycam. Kaldırmayın beni uyuduğum yerden.. Uykumu , rahatımı bozmayın…

Yatak yorgan, yastık araman, hatta en sevdiğim oyuncağımı aramam, uykum geldi mi yemek memek, tuvalet falan dinlemem uykuya dalarım arkadaş.. Baldan tatlı mıdır uyku tatlıdır. E o zaman geldi mi uyumak gerek…

Hangi pozisyonda , nerede olursa uyurum. ben senin gibi çişim geldi mi tutamam, büyük tuvaletimi tutamam hemen yaparım, uykuya hemen dalarım.Bir tek yemekte zorlanırım. 

Yer mer yadırgamadan bir köşeye kıvrılıp yatarım. şekerlememi yaparım.
Komik ve sevimli hallerim çıkar ortaya. Bazen yemek yerken uyurum, bazen biberonla sütümü içerken, bazen televizyon seyrederken, bazen bir çamaşır sepetinin içinde , bazen oyun parkında oyun oynarken , bazen hiç sebepsiz uykum gelir olduğum yerde uyurum. Şekilden şekile girsem de..

Bizleri gördüğünüz anda böyle uyuma şekli olur mu ya diyerek sizleri mutlu ettiğimiz biz bebekler ve çocuklarınızdan sevimli uyuma fotoğrafları sizlerle.

 

Sponsorlu Bağlantılar:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ